O NAS

Zajmujemy się sprzedażą i serwisem wind pogrzebowych produkowanych w Stanach Zjednoczonych z materiałów najwyższej jakości. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzeń firmy Frigid. W ofercie posiadamy również wszystkie akcesoria do wind takie jak różnej długości pasy, kotary wykonane z aksamitu oraz wytrzymałe pokrowce i ochraniacze. Jednym z produktów cieszących się największym zainteresowaniem jest aluminiowa kratownica na wieńce i wiązanki wykonana według naszego projektu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, staramy się stale poszerzać ofertę. Prowadzimy też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Wszystko to w trosce o należyty przebieg każdego pogrzebu i prestiż Twojego zakładu pogrzebowego.

Wyróżnia nas:

• wysoka jakość oferowanych produktów,

• wieloletnie doświadczenie w branży,

• kompleksowa obsługa posprzedażowa,

• duża dbałość o zadowolenie klienta.

O FIRMIE FRIGID

Frigid jest pierwszą firmą, która opracowała oraz wdrożyła produkcję i sprzedaż windy pogrzebowej. Od 1916 roku stale udoskonala projekt pierwotnego modelu, dodając do niego nowe właściwości, jak i stosując materiały o coraz to wyższej jakości, w miarę postępów w metalurgii i technikach materiałowych.

Frigid jest liderem w konstruowaniu precyzyjnych urządzeń, które cechuje niedościgniona wytrzymałość, niezawodność oraz trwałość użytkowania.