Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Kategorie

Pasy do opuszczania trumny

295.00  netto (362.85  brutto)
Wytrzymałe pasy do ręcznego opuszczania trumny, w komplecie z praktyczną torbą. • W skład zestawu wchodzą dwa pasy o długości 6 m i poręczna torba, która ułatwia ich przechowywanie i przenoszenie. • Pasy zostały zaprojektowane we współpracy z zakładami pogrzebowymi – zapewniają maksymalne bezpieczeństwo podczas najbardziej newralgicznej części ceremonii. • Pasy do opuszczania trumny są potrójne – składają się z trzech warstw, dokładnie ze sobą zszytych, dzięki czemu są bardzo trwałe i mocne. • Wykonane z materiału o odpowiednim splocie – pasy dobrze leżą w dłoni, nie ślizgają się, nie rozciągają, a dodatkowo łatwo utrzymać je w czystości. • Mają wygodne zapięcie, ułatwiające ich przechowywanie w należytym porządku. • W zestawie znajduje się również poręczna torba z dodatkową kieszonką, regulowanym paskiem na ramię i wygodną rączką. • Podobnie jak liny do opuszczania trumien pasy są tradycyjnym sposobem umieszczania trumny w grobie – znajdą zastosowanie w sytuacjach, gdy użycie windy pogrzebowej nie jest możliwe. • Produkt polski wykonany z najwyższą starannością.
Zamknij

Pasy Frigid

425.00 495.00  netto (522.75  brutto)
Pasy to elementy niezbędne do opuszczania windy do grobu. Są mocowane na rurach bocznych urządzenia za pomocą krótszych pasów mocujących. Wykonane są z wytrzymałego materiału, który przystosowany jest do znacznych obciążeń.
Zamknij

Pasy Frigid – komplet

605.00 635.00  netto (744.15  brutto)
Komplet pasów - 2 podstawowe + 4 łączeniowe. Pasy to elementy niezbędne do opuszczania windy do grobu. Są mocowane na rurach bocznych urządzenia za pomocą krótszych pasów łączeniowych. Wykonane są z wytrzymałego materiału, który przystosowany jest do znacznych obciążeń.
Zamknij

Pasy Frigid bezpośrednie

545.00 570.00  netto (670.35  brutto)
Pasy mocowane bezpośrednio do rur bocznych windy pogrzebowej. Są niezbędne do opuszczania windy do grobu. Stanowią alternatywę dla klasycznych pasów mocowanych za pośrednictwem krótszych pasów łączeniowych. Wykonane są z wytrzymałego materiału przystosowanego do znacznych obciążeń.
Zamknij

Pasy Junkin

550.00 630.00  netto (676.50  brutto)
Pasy to elementy niezbędne do opuszczania windy do grobu. Wykonane są z wytrzymałego materiału, który przystosowany jest do znacznych obciążeń.
Pasy łączeniowe Frigid
Zamknij

Pasy łączeniowe Frigid

210.00  netto (258.30  brutto)
Komplet 4 pasów łączeniowych wykonanych z wytrzymałego materiału.