Wyświetlanie 1–30 z 33 wyników

Kategorie
Zamknij

Aksamitne ochraniacze

145.00  netto (178.35  brutto)
Komplet czterech ochraniaczy na główki windy pogrzebowej wykonanych z wysokiej jakości aksamitu, wyposażonych w gumkę. Poza kwestiami estetycznymi, ich użycie ma przede wszystkim znaczenie praktyczne. Miękki, ale mający odpowiednią gramaturę materiał, chroni elementy windy przed zarysowaniami i zabrudzeniami. Ochraniacze, podobnie jak kotary, są dostępne w trzech kolorach: bordowym, czarnym i zielonym.
Komplet kotar
Zamknij

Komplet kotar (aksamit bawełniany)

1,150.00  netto (1,414.50  brutto)
Komplet kotar do windy pogrzebowej wykonanych z aksamitu bawełnianego. • Komplet składa się z 4 elementów: 2 kotar krótkich i 2 kotar długich – całość idealnie zasłania rusztowanie windy. • Aksamit bawełniany to szlachetny, ponadczasowy i wytrzymały materiał – kolory są trwałe, a tkanina doskonale się układa, co wpływa na ogólną estetykę windy pogrzebowej i samej uroczystości. • Kotary z tunelem mocuje się na podstawie windy – wygoda użytkowania. • Kotary dostępne w 3 kolorach do wyboru – zielonym, bordowym oraz czarnym – możliwość dopasowania kolorystyki do namiotu pogrzebowego czy własnych preferencji. • Wykończone ozdobną taśmą, dzięki czemu prezentują się bardzo elegancko. • Kotary z aksamitu wykonane są w lokalnej pracowni krawieckiej – polska produkcja i staranne szycie.
Komplet kotar
Zamknij

Komplet kotar (aksamit poliestrowy)

795.00  netto (977.85  brutto)
Komplet kotar do windy pogrzebowej wykonanych z aksamitu poliestrowego. • Komplet składa się z 4 elementów: 2 kotar krótkich i 2 kotar długich – całość idealnie zasłania rusztowanie windy. • Aksamit poliestrowy to wytrzymały, lekko połyskujący materiał – pozytywnie wpływa na ogólną estetykę windy pogrzebowej i samej uroczystości. • Kotary z tunelem mocuje się na podstawie windy – wygoda użytkowania. • Kotary dostępne w 3 kolorach do wyboru – granatowym, bordowym oraz czarnym – możliwość dopasowania kolorystyki do namiotu pogrzebowego czy własnych preferencji. • Wykończone ozdobną taśmą, dzięki czemu prezentują się bardzo elegancko. • Kotary z aksamitu wykonane są w lokalnej pracowni krawieckiej – polska produkcja i staranne szycie.
Komplet pokrowców do windy Junkin
Zamknij

Komplet pokrowców do windy Frigid Imperial

1,115.00  netto (1,371.45  brutto)
Komplet trzech pokrowców na windę pogrzebową wykonanych z wytrzymałego materiału. Chronią windę przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi oraz ułatwiają transport. Pokrowce zostały zaprojektowane na wymiar specjalnie do elementów windy Imperial. W skład kompletu wchodzą dwa futerały na części z główkami i jeden na rury boczne. Pokrowce są uszyte z ortalionu kaletniczego, który cechuje się dużą wytrzymałością i trwałością. Materiał został dodatkowo wzmocniony w newralgicznych miejscach. Gąbka chroni elementy windy przed ewentualnymi zarysowaniami i obiciami. Uchwyty mają gumowe nakładki zapewniające wygodę użytkowania. Pokrowiec z przesuniętymi uchwytami jest przeznaczony na element z główką zawierającą mechanizm. Przesunięcie środka ciężkości zapewnia odpowiednią ergonomię. Pokrowce są przystosowane do wind marki Frigid. Razem z pokrowcami na podstawę stanowią pełny zestaw do wygodnego i bezpiecznego transportu kompletnej windy pogrzebowej. Produkt polski.
Komplet pokrowców do windy Junkin
Zamknij

Komplet pokrowców do windy Frigid Master

1,115.00  netto (1,371.45  brutto)
Komplet trzech pokrowców na windę pogrzebową wykonanych z wytrzymałego materiału. Chronią windę przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi oraz ułatwiają transport. Pokrowce zostały zaprojektowane na wymiar specjalnie do elementów windy Master. W skład kompletu wchodzą dwa futerały na części z główkami i jeden na rury boczne. Pokrowce są uszyte z ortalionu kaletniczego, który cechuje się dużą wytrzymałością i trwałością. Materiał został dodatkowo wzmocniony w newralgicznych miejscach. Gąbka chroni elementy windy przed ewentualnymi zarysowaniami i obiciami. Uchwyty mają gumowe nakładki zapewniające wygodę użytkowania. Pokrowiec z przesuniętymi uchwytami jest przeznaczony na element z główką zawierającą mechanizm. Przesunięcie środka ciężkości zapewnia odpowiednią ergonomię. Pokrowce są przystosowane do wind marki Frigid. Razem z pokrowcami na podstawę stanowią pełny zestaw do wygodnego i bezpiecznego transportu kompletnej windy pogrzebowej. Produkt polski.
Komplet pokrowców do windy Junkin
Zamknij

Komplet pokrowców do windy Junkin

1,115.00  netto (1,371.45  brutto)
Komplet trzech pokrowców na windę pogrzebową wykonanych z wytrzymałego materiału. Chronią windę przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi oraz ułatwiają transport. Pokrowce zostały zaprojektowane na wymiar specjalnie do elementów windy Junkin. W skład kompletu wchodzą dwa futerały na części z główkami i jeden na rury boczne. Pokrowce są uszyte z ortalionu kaletniczego, który cechuje się dużą wytrzymałością i trwałością. Materiał został dodatkowo wzmocniony w newralgicznych miejscach. Gąbka chroni elementy windy przed ewentualnymi zarysowaniami i obiciami. Uchwyty mają gumowe nakładki zapewniające wygodę użytkowania. Pokrowiec z przesuniętymi uchwytami jest przeznaczony na element z główką zawierającą mechanizm. Przesunięcie środka ciężkości zapewnia odpowiednią ergonomię. Pokrowce są przystosowane do wind marki Junkin. Razem z pokrowcami na podstawę stanowią pełny zestaw do wygodnego i bezpiecznego transportu kompletnej windy pogrzebowej. Produkt polski.
Zamknij

Kotara do windy do urn

695.00  netto (854.85  brutto)
Kotara starannie uszyta z wysokiej jakości aksamitu. Mocowana do płyty wierzchniej na podstawie do windy. Zasłania podstawę windy nadając równocześnie odpowiedniej elegancji. Dostępna w 3 kolorach – zielonym, bordowym oraz czarnym.
Kratownica na wieńce i wiązanki
Zamknij

Kratownica na wieńce i wiązanki

1,620.00  netto (1,992.60  brutto)
Solidna i wytrzymała kratownica to produkt idealny dla każdego zakładu pogrzebowego. Służy do układania na niej wieńców i wiązanek. Stanowi doskonałą alternatywę dla nieestetycznych rozwiązań stosowanych obecnie. Elegancki wygląd kratownicy doda należytej powagi ceremonii pogrzebowej. Wymiary kratownicy można dowolnie zmieniać, dzięki czemu pasuje ona do każdego fundamentu grobu i jest kompatybilna ze wszystkimi modelami wind pogrzebowych. Po rozsunięciu do momentu osiągnięcia kąta prostego między profilami wymiary to 257 x 119 cm. Kratownicę wykonano z aluminium, dlatego jest niezwykle lekka. Jej całkowita waga to zaledwie 11 kg, a wymiary po złożeniu to jedynie 32 x 164 cm, co czyni ją wyjątkowo wygodną w użyciu oraz w transporcie. W ofercie posiadamy również dedykowany pokrowiec wykonany z wytrzymałego materiału.

Kratownica na wieńce i wiązanki z pokrowcem

1,795.00  netto (2,207.85  brutto)
Solidna i wytrzymała kratownica to produkt idealny dla każdego zakładu pogrzebowego. Służy do układania na niej wieńców i wiązanek. Stanowi doskonałą alternatywę dla nieestetycznych rozwiązań stosowanych obecnie. Elegancki wygląd kratownicy doda należytej powagi ceremonii pogrzebowej. Wymiary kratownicy można dowolnie zmieniać, dzięki czemu pasuje ona do każdego fundamentu grobu i jest kompatybilna ze wszystkimi modelami wind pogrzebowych. Po rozsunięciu do momentu osiągnięcia kąta prostego między profilami wymiary to 257 x 119 cm. Kratownicę wykonano z aluminium, dlatego jest niezwykle lekka. Jej całkowita waga to zaledwie 11 kg, a wymiary po złożeniu to jedynie 32 x 164 cm, co czyni ją wyjątkowo wygodną w użyciu oraz w transporcie. Dedykowany pokrowiec wykonany z wytrzymałego materiału w zestawie.
Zamknij

Mleczko polerskie Speedy Metal Polish

139.00  netto (170.97  brutto)
Mleczko polerskie Speedy Metal Polish nadaje się do większości metali – stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu, miedzi, chromu lub włókna szklanego. Jego regularne stosowanie uszczelnia powierzchnie, chroniąc je przed uszkodzeniem w wyniku utleniania, kontaktu z wodą lub chemikaliami. - przywraca utracony blask - usuwa nalot i skutki utleniania - uodparnia na czynniki zewnętrzne - zmniejsza widoczność odcisków palców - łatwa aplikacja za pomocą szmatki Produkt polecany przez producenta wind pogrzebowych. Pojemność: 245ml
Zamknij

Olej Finero

24.50  netto (30.14  brutto)
Olej do wind pogrzebowych jest przeznaczony do konserwacji mechanizmu hamulca. Wystarczy kilka kropel raz na jakiś czas, by utrzymać go w należytej kondycji. Ten prosty zabieg ma wpływ na przedłużenie żywotności urządzenia. Olej jest w wygodnej butelce z aplikatorem, który ułatwia precyzyjne dozowanie produktu i zabezpieczenia przed przypadkowym wyciekaniem. Pojemność: 30 ml
Zamknij

Osłony na windę pogrzebową Frigid Imperial

640.00  netto (787.20  brutto)
Zestaw 4 plastikowych osłon marki Frigid pomaga zachować elegancki wygląd windy pogrzebowej, chroniąc ją przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Kopułki to elementy najbardziej narażone na zarysowania. Poza czasem użytkowania windy, warto je zabezpieczyć dedykowanymi osłonami, które są idealnie dopasowane i wyścielone miękką gąbką. Osłony mogą być też z powodzeniem stosowane do zakrywania kopułek podczas transportu. Pamiętaj, że dbając o swoje urządzenie, przedłużasz jego żywotność i zapewniasz prawidłowe działanie.
Zamknij

Osłony na windę pogrzebową Frigid Master

640.00  netto (787.20  brutto)
Zestaw 4 plastikowych osłon marki Frigid pomaga zachować elegancki wygląd windy pogrzebowej, chroniąc ją przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Kopułki to elementy najbardziej narażone na zarysowania. Poza czasem użytkowania windy, warto je zabezpieczyć dedykowanymi osłonami, które są idealnie dopasowane i wyścielone miękką gąbką. Osłony mogą być też z powodzeniem stosowane do zakrywania kopułek podczas transportu. Pamiętaj, że dbając o swoje urządzenie, przedłużasz jego żywotność i zapewniasz prawidłowe działanie.

Pasta polerska Mothers

74.50  netto (91.64  brutto)
Pasta polerska Mothers (Mag & Aluminum Polish) to jedna z najpopularniejszych past polerskich na świecie, określana mianem legendarnej. Produkt jest odpowiedni do wszelkich stopów metali, mosiądzu czy aluminium. Niezwykle wydajny i prosty w użyciu. Wystarczy niewielka ilość, by przywrócić blask polerowanej powierzchni. Odpowiednia formuła pasty sprawia, że można ją stosować regularnie. Stosując pastę Mothers zadbasz o należyty wygląd Twojej windy pogrzebowej. Sposób użycia: Za pomocą bawełnianej, czystej szmatki nanieś odrobinę pasty na daną powierzchnię i poleruj do uzyskania połysku. Usuń resztki pasty czystą szmatką. Pojemność: 283 g

Pasy do opuszczania trumny

295.00  netto (362.85  brutto)
Wytrzymałe pasy do ręcznego opuszczania trumny, w komplecie z praktyczną torbą. • W skład zestawu wchodzą dwa pasy o długości 6 m i poręczna torba, która ułatwia ich przechowywanie i przenoszenie. • Pasy zostały zaprojektowane we współpracy z zakładami pogrzebowymi – zapewniają maksymalne bezpieczeństwo podczas najbardziej newralgicznej części ceremonii. • Pasy do opuszczania trumny są potrójne – składają się z trzech warstw, dokładnie ze sobą zszytych, dzięki czemu są bardzo trwałe i mocne. • Wykonane z materiału o odpowiednim splocie – pasy dobrze leżą w dłoni, nie ślizgają się, nie rozciągają, a dodatkowo łatwo utrzymać je w czystości. • Mają wygodne zapięcie, ułatwiające ich przechowywanie w należytym porządku. • W zestawie znajduje się również poręczna torba z dodatkową kieszonką, regulowanym paskiem na ramię i wygodną rączką. • Podobnie jak liny do opuszczania trumien pasy są tradycyjnym sposobem umieszczania trumny w grobie – znajdą zastosowanie w sytuacjach, gdy użycie windy pogrzebowej nie jest możliwe. • Produkt polski wykonany z najwyższą starannością.
Zamknij

Pasy Frigid

425.00 495.00  netto (522.75  brutto)
Pasy to elementy niezbędne do opuszczania windy do grobu. Są mocowane na rurach bocznych urządzenia za pomocą krótszych pasów mocujących. Wykonane są z wytrzymałego materiału, który przystosowany jest do znacznych obciążeń.
Zamknij

Pasy Frigid – komplet

605.00 635.00  netto (744.15  brutto)
Komplet pasów - 2 podstawowe + 4 łączeniowe. Pasy to elementy niezbędne do opuszczania windy do grobu. Są mocowane na rurach bocznych urządzenia za pomocą krótszych pasów łączeniowych. Wykonane są z wytrzymałego materiału, który przystosowany jest do znacznych obciążeń.
Zamknij

Pasy Frigid bezpośrednie

545.00 570.00  netto (670.35  brutto)
Pasy mocowane bezpośrednio do rur bocznych windy pogrzebowej. Są niezbędne do opuszczania windy do grobu. Stanowią alternatywę dla klasycznych pasów mocowanych za pośrednictwem krótszych pasów łączeniowych. Wykonane są z wytrzymałego materiału przystosowanego do znacznych obciążeń.
Zamknij

Pasy Junkin

550.00 630.00  netto (676.50  brutto)
Pasy to elementy niezbędne do opuszczania windy do grobu. Wykonane są z wytrzymałego materiału, który przystosowany jest do znacznych obciążeń.
Pasy łączeniowe Frigid
Zamknij

Pasy łączeniowe Frigid

210.00  netto (258.30  brutto)
Komplet 4 pasów łączeniowych wykonanych z wytrzymałego materiału.
Zamknij

Pokrowce na podstawę Frigid

895.00  netto (1,100.85  brutto)
Komplet dwóch pokrowców na podstawę do windy pogrzebowej. Pokrowce zostały zaprojektowane specjalnie do transportu słupków stanowiących najważniejsze części podstawy. Są uszyte z ortalionu kaletniczego, który cechuje się dużą wytrzymałością i trwałością. Materiał został dodatkowo wzmocniony w newralgicznych miejscach. Gruba gąbka chroni masywne elementy podstawy przed ewentualnymi zarysowaniami i obiciami. W jednym pokrowcu, w niezależnych przegrodach, mieszczą się dwa słupki. Dzięki temu całą podstawę może przenieść jedna osoba. Uchwyty mają gumowe nakładki zapewniające wygodę użytkowania. Pokrowce są przystosowane do podstaw marki Frigid. Zarówno regulowanej, jak i tej o standardowej wysokości. Razem z pokrowcami na windę pogrzebową stanowią pełny zestaw do wygodnego i bezpiecznego transportu kompletnej windy pogrzebowej. Produkt polski.
Zamknij

Pokrowce na podstawę Junkin

895.00  netto (1,100.85  brutto)
Komplet dwóch pokrowców na podstawę do windy pogrzebowej. Pokrowce zostały zaprojektowane specjalnie do transportu słupków stanowiących najważniejsze części podstawy. Są uszyte z ortalionu kaletniczego, który cechuje się dużą wytrzymałością i trwałością. Materiał został dodatkowo wzmocniony w newralgicznych miejscach. Gąbka chroni masywne elementy podstawy przed ewentualnymi zarysowaniami i obiciami. W jednym pokrowcu, w niezależnych przegrodach, mieszczą się dwa słupki. Dzięki temu całą podstawę może przenieść jedna osoba. Uchwyty mają gumowe nakładki zapewniające wygodę użytkowania. Pokrowce są przystosowane do podstaw windy Junkin. Razem z pokrowcami na windę pogrzebową stanowią pełny zestaw do wygodnego i bezpiecznego transportu kompletnej windy pogrzebowej. Produkt polski.
IMG 5777 1200
Zamknij

Pokrowiec na kotary

235.00  netto (289.05  brutto)
Wysokiej jakości pokrowiec na kotary, który ułatwia ich przechowywanie i przenoszenie. Mieści komplet kotar do windy pogrzebowej.
  • Bardzo wytrzymały, nieprzemakalny materiał – ortalion kaletniczy – w kolorze czarnym.
  • Kotary są zabezpieczone przed uszkodzeniami i zabrudzeniami – przedłuża to ich trwałość i pozwala dłużej zachować należyty wygląd.
  • Mieści komplet kotar.
  • Wygodna, wzmacniana rączka – pokrowiec jest wygodny w użyciu.
  • Produkt polski.

Pokrowiec na kratownicę

255.00  netto (313.65  brutto)
Pokrowiec na zsuniętą kratownicę jest wykonany z ortalionu kaletniczego – materiału, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i trwałością. Świetnie chroni zarówno przed zabrudzeniami, jak i uszkodzeniami mechanicznymi. Ułatwia transport kratownicy. Produkt polski.
pokr rurki fin 3 1200
Zamknij

Pokrowiec na rurki od podstawy

345.00  netto (424.35  brutto)
Solidny, bardzo wytrzymały pokrowiec ułatwiający przechowywanie i transport rurek od podstawy. Pasuje do każdej podstawy windy pogrzebowej. • Wytrzymały, trwały, nieprzemakalny materiał w kolorze czarnym (ortalion kaletniczy). • Rurki są zabezpieczone przed uszkodzeniami i zabrudzeniami – przedłuża to trwałość i zapewnia estetyczny wygląd podstawy. • Mieści komplet rurek. • Niezależne przegrody powodują, że rurki nie obijają się o siebie. • Pokrowiec można zwinąć i zamknąć za pomocą praktycznych zatrzasków – dzięki temu jest łatwy i wygodny w użyciu. • Wygodna, wzmacniana rączka ułatwia przenoszenie. • Produkt polski.
Pokrowiec na złożoną windę pogrzebową Frigid
Zamknij

Pokrowiec na złożoną windę pogrzebową Frigid Imperial

1,075.00  netto (1,322.25  brutto)
Duży pokrowiec na windę pogrzebową gotową do użycia. Jego rozmiary pozwalają na zapakowanie całej windy bez konieczności demontażu poszczególnych elementów, co znacznie przyspiesza transport urządzenia z miejsca na miejsce. Pokrowiec jest wykonany z wytrzymałego materiału, doskonale chroni windę przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Produkt polski.
Pokrowiec na złożoną windę pogrzebową Frigid
Zamknij

Pokrowiec na złożoną windę pogrzebową Frigid Master

1,075.00  netto (1,322.25  brutto)
Duży pokrowiec na windę pogrzebową gotową do użycia. Jego rozmiary pozwalają na zapakowanie całej windy bez konieczności demontażu poszczególnych elementów, co znacznie przyspiesza transport urządzenia z miejsca na miejsce. Pokrowiec jest wykonany z wytrzymałego materiału, doskonale chroni windę przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Produkt polski.
Pokrowiec na złożoną windę pogrzebową Frigid
Zamknij

Pokrowiec na złożoną windę pogrzebową Junkin

1,075.00  netto (1,322.25  brutto)
Duży pokrowiec na windę pogrzebową gotową do użycia. Jego rozmiary pozwalają na zapakowanie całej windy bez konieczności demontażu poszczególnych elementów, co znacznie przyspiesza transport urządzenia z miejsca na miejsce. Pokrowiec jest wykonany z wytrzymałego materiału, doskonale chroni windę przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Produkt polski.
Zamknij

Rolka do wind Frigid

1,445.00  netto (1,777.35  brutto)
Rolka mocowana na przodzie windy pogrzebowej. Ułatwia obsłudze umieszczenie trumny na pasach. Po postawieniu przedniej części trumny na rolce można przesunąć ją płynnym ruchem do samego końca windy. Element ten pozwala na bezpieczniejsze pozycjonowanie trumny przy równoczesnym odciążeniu pracowników zakładu. Kompatybilna z modelami Master i Imperial.
Zamknij

Rolka do wind Junkin

1,355.00  netto (1,666.65  brutto)
Rolka mocowana na przodzie windy pogrzebowej. Ułatwia obsłudze umieszczenie trumny na pasach. Po postawieniu przedniej części trumny na rolce można przesunąć ją płynnym ruchem do samego końca windy. Element ten pozwala na bezpieczniejsze pozycjonowanie trumny przy równoczesnym odciążeniu pracowników zakładu. Kompatybilna z windami firmy Junkin.